Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

OZ Santovka pre mladých

OZ Santovka pre mladých vzniklo 22. apríla 2015.

Cieľom združenia je najmä podporiť spoločenské potreby mládeže, skvalitniť využitie voľného času a podporu aktivít mládeže, rozvíjať, prevádzkovať a udržiavať priestory miestnosti voľnočasových aktivít.


 

Nákup skladacích stolov

V roku 2019 združenie prostredníctvom dotácie Nitrianskeho samosprávneho kraja vymenilo v miestnosti voľnočasových aktivít sociálne zariadenia, kúpilo profesionálny vysávač a skladacie stoly, ktoré budú môcť využívať aj iné združenia v obci, prípadne samotná obec.


 

Rekonštrukcia miestnosti voľnočasových aktivít

Rekonštrukcia miestnosti voľnočasových aktivít.

Združenie sa zapojilo do Výzvy na podávanie žiadostí o poskytnutie dotácií z rozpočtu Nitrianskeho samosprávneho kraja, v rámci ktorej žiadalo finančné prostriedky na "Rekonštrukciu miestnosti voľnočasových aktivíť".

 


 

Čistenie dvora budúceho Komunitného centra obce Santovka

V marci 2015 "členovia" ešte nezaloženého občianskeho združenia vyčistili dom a dvor rodinného domu patriacemu obci Santovka, na ktorom sa plánuje výstavba Komunitného centra.


 


Úvodná stránka